ارائه انواع خدمات ماساژدرمانی توسط تیم حرفه ای مخصوص بانوان و آقایان

ماساژدرمانی

ماساژ ریلکسی

ماساژ صورت

ماساژدرمانی

ماساژ بدن معمولاً به عنوان بخشی از طب جایگزین و مکمل در نظر گرفته می‌شود.

ماساژ درمانی یکی از بی‌شمار روش‌هایی است که برای مدیریت و تسکین درد مزمن از آنها بهره گرفته می‌شود. درد مزمن انجام فعالیت‌های ضروری یا مورد علاقه را مختل می‌کند، اما ماساژ عملکرد بیمار را به سطح معمول برمی‌گرداند.ماساژتراپی در کنترل این عارضه‌ها به اثبات رسیده است.

چنانچه عارضه مزمن باشد، باید تعداد جلسات ماساژدرمانی بیشتری در فواصل کمتر انجام شود تا بهترین نتیجه ممکن به دست آید. درد مزمن غالباً با علائم افسردگی، اضطراب و اختلال خواب همراه است، خوشبختانه کارآمدی ماساژتراپی در کنترل این عارضه‌ها به اثبات رسیده است.

ماساژ ریلکسی

ماساژ ریکلسی، ماساژی برای تمام نقاط بدن است که از فشار، نوازش و مالش پوست جهت آرامش و ریلکس شدن استفاده می‌شود.

ماساژهای ریکلسی سبک‌های مختلفی دارند که تاثیرات و فواید بخصوصی را برای بدن دارند. اصلی‌ترین تاثیر آن ایجاد احساس ریلکسیشن می‌باشد.

نتایج سریع

ماساژ بدن علاوه بر خاصیت درمانی برای بسیاری لذت‌بخش نیز هست. تقویت احساس راحتی، آرامش از مزایای این درمان می باشد.اگر چه ماساژدرمانی فواید متعددی دارد،

ماساژ صورت

با ماساژ دان منظم پوست صورت می توانید از چین و چروک و آثار پیری جلوگیری کنید و به پوستتان شادابی و درخشانی را به ارمغان بیاورید.
 

توصیه ی پزشکان

ماساژ صورت نسخه ای است که پزشکان طب سنتی کشورهای شرقی برای رفع خستگی و چین و چروک تمام قسمت های صورت تجویز می کنند. فواید ماساژ صورت بسیار است که با انجام صحیح آن به دست می آیند. 

نتایج موثر

 از طریق ماساژ صورت، تنش دور فک در پوست سر آزاد می شود. گردش خون افزایش می یابد و بافت صورت تحریک می شود و کمک به جریان لنفاوی و ایجاد نفوذ عمیق تر کرم های موضعی و سرم می کند.

تخصصهای ما

خدمات کمک درمانی

خدمات کمک درمانی از اقسام روش های مکمل درمان در طب سنتی میباشد